TĚŽÍME ZE ZKUŠENOSTÍ V OBORU

Vydáno 10.5.2019 Komerční sdělení

Provádí vodoinstalační a topenářské práce, rozvody plynu, ale také odstraňují usazeniny z technologických zařízení. Přerovská firma G R N, s.r.o., patří ve svém oboru ke zkušeným hráčům, přestože vznikla až na počátku třetího tisíciletí. „Mezi našimi klienty jsou státní organizace jako Ministerstvo obrany nebo Ministerstvo zemědělství,“ prozradil Rudolf Gerža.

 

 

Jak byste vaši společnost představil, kdy a za jakých okolností vznikla?

Společnost G R N, s.r.o., se zabývá servisem plynových kotlů, kalibrací detektorů plynu, kalibrací bezpečnostních uzávěrů BAP, montáží regulací, montáží a servisem regulátorů plynu a revizemi plynových zařízení i tlakových nádob. Dále provádí práce na plynových zařízeních, vodoinstalační a topenářské práce a chemické odstraňování usazenin z technologických linek a topných i chladicích systémů. Taktéž zajišťuje provoz na plynových kotelnách. Naše společnost byla založena v roce 2006 za účelem rozvoje a získání dalších pracovních nabídek, jelikož od roku 1991 podnikám jako OSVČ.

 

V jakém geografickém prostoru působíte, kde všude služby poskytujete?

Nabízené služby poskytujeme v rámci celé České republiky, ale nejvíce působíme v Olomouckém, Zlínském, Jihomoravském a Moravskoslezském kraji.

 

Jakými největšími úspěchy se může vaše firma za dobu své existence pochlubit?

Firma G R N, s.r.o., od začátku svého působení na trhu získala významné certifikáty v oblasti ISO 140001:2005, ISO 9001:2009, koncesní listinu na provoz plynových kotelen, obdržela osvědčení a oprávnění od Technické inspekce České republiky a od SOTD Ministerstva obrany nebo certifikáty od společností Viadrus, Buderus, Hoval, Thermona, Sauter a J.T.O. System. Kromě toho jsme se stali autorizovaným servisním partnerem firmy Alfa Laval.

 

Kdo patří mezi nejčastější klienty G R N a s kým spolupracujete?

Mezi nejčastější klienty společnosti G R N, s.r.o., patří státní organizace jako LOM Praha, Ministerstvo obrany, Ministerstvo zemědělství a příspěvkové organizace, dále korporátní společnosti, strojírenské a gumárenské společnosti a teplárny.

 

Už jste naznačil, že společnost G R N vzhledem k dlouhodobé práci v oboru získala významné certifikáty. K čemu vás opravňují?

Certifikáty, o kterých jsem hovořil, mě opravňují k vykonávání různých montáží, revizí, oprav, k chemickému čištění, školení, uvedení výrobků do provozu a jiným činnostem.

 

V čem vidíte největší výhodu G R N v porovnání s konkurencí?

Největší výhodou společnosti jsou zkušenosti získané během praxe, ochota učit se novým věcem, individuální přístup k zákazníkovi, nepřetržitý servis a pozáruční servis, rychlost jednání a komunikativnost. Spolehlivou práci zajišťuje dílenská vybavenost a kvalitní nářadí.

 

Jaké jsou vaše cíle a plány do blízké budoucnosti?

Naším cílem je z krátkodobého i dlouhodobého hlediska neustálý rozvoj a udržení stávajících zákazníků tak, aby se na nás mohli spolehnout a my jim mohli vždy vyjít vstříc.

 

www.grn.cz

 

Zadejte e-mailovou adresu

a nic ze Světa průmyslu vám už neunikne!

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

[slider]

TOP Rozhovory

PŘEDSTAVA AUTONOMNÍCH AUT NA SILNICÍCH MÁ K REALITĚ STÁLE DALEKO

PŘEDSTAVA AUTONOMNÍCH AUT NA SILNICÍCH MÁ K REALITĚ STÁLE DALEKO

Vydáno 11.11.2019

Nejen fanoušci nových technologií sní o dni, kdy sednou do auta, které je bez jejich asistence odveze stovky kilometrů daleko. Jenže na tu chvíli si ještě nějaký pátek počkáme. V českém startupu Roboauto proto šli jinou cestou, vsadili na vývoj dálkově ovládaných vozidel. „V některých situacích musí do hry vstoupit vzdálený operátor, který robota převezme a instruuje ho, co má dělat,“ říká Martin Králík.

ZÁKAZNÍCI JSOU OHROMENI TÍM, CO U NÁS VIDÍ

ZÁKAZNÍCI JSOU OHROMENI TÍM, CO U NÁS VIDÍ

Vydáno 23.9.2019

Doby, kdy společnost TAJMAC-ZPS udivovala svět legendárním revolverovým soustruhem R5, jsou pryč. I po desítkách letech však zlínský podnik patří k lídrům na trhu s obráběcími stroji. „Do konce letošního roku představíme nový model dlouhotočných soustruhů MANURHIN K‘MX a připravujeme upgrade větších vertikálních obráběcích center,“ říká generální ředitel Michele Tajariol.

PODNIKATEL MÁ ZA LIDI VĚTŠÍ ZODPOVĚDNOST NEŽ POLITIK

PODNIKATEL MÁ ZA LIDI VĚTŠÍ ZODPOVĚDNOST NEŽ POLITIK

Vydáno 18.9.2019

Letos uplynulo třicet let od chvíle, kdy Jiří Hlavatý nastoupil do funkce generálního ředitele společnosti Juta podnikající převážně v textilním průmyslu. Později úspěšnou firmu koupil a v jejím čele stojí dodnes. Dobře však ví, že se blíží čas, kdy žezlo předá někomu dalšímu. „Jutu neprodám, ale konkrétní plány si zatím nechávám pro sebe,“ řekl v rozhovoru pro Svět průmyslu.

K VEŘEJNÝM VĚCEM CÍTÍM ODPOVĚDNOST

K VEŘEJNÝM VĚCEM CÍTÍM ODPOVĚDNOST

Vydáno 4.9.2019

Pohybuje se na rozhraní strojírenského a sklářského průmyslu. Patří mu nejen společnost Wikov, která proslula svými převodovkami, ale i sklárny Bomma a Rückl. „Dělím svůj čas přibližně na poloviny mezi strojírenství a sklářství. Největší radost mám z úspěšně dokončených akvizic ve strojírenství a nových produktů Rückla,“ říká Martin Wichterle.

Zobrazit Více